Міжнародні авіаперевезення вантажів

Міжнародні авіаперевезення вантажів, фото 1

Останні аналітичні дослідження у сфері глобальної логістики показали, що міжнародні авіаперевезення є одним з найперспективніших напрямків транспортних послуг.

Ще зовсім недавно цей напрямок вважалося найдорожчим. Але сьогодні авіагрузоперевозкі стали значно доступнішими за рахунок стрімкого розвитку технологій логістики і авіатехніки.

Все більше розширюються масштаби міжнародної економічної діяльності, повідомлення між континентами і країнами вимагає поліпшення умов перевезень. Транспортування по повітрю - це єдиний вид перевезень, який дозволяє швидко долати відстані, незалежно від можливих перешкод земного ландшафту. Цим багато в чому обумовлений зростання попиту на міжнародні авіаперевезення вантажів. Також розвитку галузі сприяє висока надійність авіаперевезень.

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» надає послуги оперативної логістики та міжнародної авіаперевезення вантажів.

В Україні наші відділення розміщені безпосередньо на території аеропортів міжнародного значення «Одеса» і «Бориспіль». Їх розташування безпосередньо у вантажних складських приміщеннях роблять обробку вантажів дуже зручною.

Висока кваліфікація наших співробітників, що пройшли спеціальну підготовку, дозволяє професійно обслуговувати перевезення будь-яких видів, включаючи небезпечні категорії вантажів. Наші фахівці-професіонали підберуть для вас оптимальний варіант доставки з урахуванням всіх ваших побажань.

Міжнародні авіаперевезення вантажів, фото 2

Ми готові запропонувати нашим клієнтам такі логістичні послуги:

  1. Упаковка вантажів і подальша їх обробка.
  2. Страхування вантажу та консультації з підбору оптимального варіанту доставки та митного оформлення для кожного з вантажів.
  3. Трекінг (відстеження вантажів) для всіх видів перевезення, як для авіаційного, так і для комбінованих видів транспорту, з щоденним звітом про місце перебування вантажу.
  4. Оформлення всіх вантажних митних документів для будь-якого типу перетину кордону: експорт, імпорт, транзит і т. п.
  5. Доставка "від дверей до дверей» в будь-яку з країн світу.
  6. Організація чартерних рейсів для авіаперевезення вантажів.
  7. Експедирування будь-яких вантажів.
  8. Інші супутні логістичні послуги (наприклад, консолідація декількох вантажів в одному аеропорту та ін.).

За свою майже 40-річну історію наша компанія відкрила свої представництва майже в усіх країнах світу. Це забезпечує максимально ефективну і оперативну доставку та обробку вантажів по всьому світу.

Ми щиро пишаємося тим довірою, яку надають нам по всій земній кулі! Це тисячі задоволених клієнтів. Адже незалежно від ваги, розмірів або виду вантажу, вони можуть довірити нам його доставку.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com