Транспортно-експедиторська компанія 

Українська дочірня транспортно-експедиторська компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» від німецького концерну «M & M» (Militzer & Muench) розпочала свою роботу в 1992 році. Сам концерн «M & M» існує ще з 1880 року, маючи в своєму розпорядженні власними філіями в більш, ніж 30 країнах світу. 

З 2007 року ми здобули статус дійсного члена «АсМАП» (асоціації міжнародних автомобільних перевізників) в Україні, а також індивідуального члена «FIATA» (міжнародної федерації експедиторських асоціацій) і «IATA» (міжнародної асоціації повітряного транспорту). 

Здійснення вантажоперевезень і стабільне партнерство з іншими компаніями є показниками ефективної економічної діяльності підприємства. Транспортування вантажу є комплексною і складним завданням, вирішити яку зможуть тільки кваліфіковані фахівці. Якість та ефективність вантажоперевезень безпосередньо залежить від надійності та компетентності експедитора, який є посередником між одержувачем і постачальником товару. 

Транспортно-експедиторська компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» розробила ексклюзивну систему надійної, оперативної та своєчасної доставки різного виду вантажу по суші, воді і повітрю. До Вашої вантажу ми поставимося з усією відповідальністю, як до своєї власності. 

Кожне замовлення розглянемо індивідуально, а експедирування вантажу здійснимо на вищому рівні за прийнятною ціною. Наш девіз - чесність і взаємовигідну співпрацю!

Колектив «Militzer & Muench Ukraine GmbH»

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com