Митне оформлення вантажів


Митне оформлення вантажів, фото 1

Компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH», заснована в 1992 році, надає послуги з експедирування та митного оформлення вантажів. Ми є членом асоціації міжнародних автомобільних перевізників в Україні, міжнародної федерації експедиторських асоціацій, а також міжнародної асоціації повітряного транспорту.

Важливе і необхідна ланка в організації міжнародних перевезень вантажів є його митне оформлення. Партнерство з іншими компаніями є показниками ефективної економічної діяльності будь-якого підприємства. Митне оформлення вантажу - комплексна і складна задача, якісно і оперативно вирішити яку зможуть тільки кваліфіковані фахівці.

Досконале знання іноземних мов і вузькоспеціальних правових норм дозволяють нашим юристам, менеджерам, декларантам та брокерам ефективно працювати з органами митниці. Ми здатні надати повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів в Києві, Одесі, а також за межами України.

Щоб товар був вчасно доставлений в пункт призначення, необхідно юридично грамотно провести процес митного оформлення вантажу під час його перетину кордону. Митне оформлення в Україні - досить не простий процес, який можна розділити на кілька етапів:


Митне оформлення вантажів, фото 2

Реєстрація підприємства на митниці є першим кроком для заняття зовнішньоекономічною діяльністю. Потім потрібно зібрати і підготувати всю необхідну документацію для оформлення процедури експорту або імпорту товару. Наші професійні брокери проконсультують, грамотно і оперативно підготують всю необхідну документацію:

Правильність і грамотність заповнення всіх документів є головним фактором, який впливає на терміни розмитнення вантажу і його збереження. Після збору та оформлення всіх необхідних документів, вони підлягають реєстрації та ретельній перевірці. Для цього також знадобляться дані як про продавця, так і покупця. Мито на товар буде нарахована у відповідність з його кодом, коректність якого також будуть перевіряти. Після проведення всіх оплат і остаточного контролю документів, митне оформлення вантажу можна вважати завершеним.

Якщо Ви сумніваєтеся в правильності і достатній кількості необхідної документації, то доцільно буде звернутися за допомогою до фахівців у цій галузі. Фахівці компанії «Militzer & Muench Ukraine GmbH» можуть надати компетентну і повну інформацію про те, як розмитнити товар в Україні, а також покласти на себе проведення повної процедури розмитнення Вашого вантажу.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com