Доставка вантажів з Англії в Україну


Доставка вантажів з Англії в Україну, фото 1

Партнерство у Великобританії зобов'язує до ведення бізнесу по-європейськи. Ви не можете підвести, тому що вас просто не зрозуміють там. Тому вибір надійної транспортної компанії - запорука вашого успіху.

Доставка з Англії здійснюється автотранспортом, літаком або морським шляхом. Можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські транспортування комбінуються з автомобільними. Дуже популярні збірні вантажі. Найчастіше так везуть одяг, взуття, аксесуари, побутову техніку, електроніку.

Терміновість доставки вантажу з Англії в Україну - основний фактор, що впливає на формування ціни. Якщо Вам потрібно доставити товар за день - це можливо тільки літаком, за тиждень - автомобілем, якщо у вашому розпорядженні є місяць-півтора, не замислюючись, фрахт місце в контейнері і перевозите свій вантаж морем - дешевше варіанту просто не існує.

Доставка вантажів з Англії має деякі особливості, які не можна ігнорувати.

Більшість доставок з Великобританії виконується автомобільним транспортом, при цьому найчастіше використовуються можливості відправки-отримання збірних вантажів. При автомобільної перевезення транспортної компанії необхідно розробити такий маршрут, при якому можна уникнути зайвих витрат на дорогі траси, максимально зрізати кілометраж і при цьому врахувати можливості руху вантажного транспорту через населені пункти, а ще обов'язково потрібно врахувати особливості екологічних норм ЄС, що позначає ряд додаткових оплат . Чимала проблема, через яку можливі затримки термінів постачання, проходження митного контролю.

Як доставити вантаж максимально швидко, без проблем в дорозі і на кордонах і при цьому утримати конкурентну ціну? Поспілкуйтеся з нашими менеджерами, тільки познайомившись, на перших переговорах ви зрозумієте, що спілкуєтеся з професіоналами.

У компанії «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» розроблять індивідуальну логістичну схему, оптимальну для транспортування вашого вантажу, застрахують товар, справлять його митну очистку. Наше завдання - привезти ваш вантаж максимально швидко на вигідних для вас умовах.

У «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» ніколи не обіцяють того, чого не можуть виконати. Швидкі й недорогі доставки товарів з Англії в Україну можна здійснювати, і ми це робимо вже зараз. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com