Доставка вантажів, вантажоперевезення з Азії


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Азії, фото 1

Оптимізувати доставку вантажів з Азії - найголовніша задача кожного українського підприємця, що налагодив торговельні зв'язки з Туреччиною, Китаєм, Японією, Кореєю, Узбекистаном чи Казахстаном. Якщо перевезення в країни Європи об'єднує досить суворе, але цілком зрозуміле і навіть схоже законодавство європейського співтовариства, стабільність, дуже хороші автомобільні дороги і якісне паливо, то Азія - це строкатий килим з країн з абсолютно різними правилами перевезення, особливостей проходження митниці, рівнів економіки, стабільності та безпеки.

Доставка з Азії і назад - це складний комплекс логістичних послуг, який грунтується на вигідному взаємодії багатьох структур, де успіх кожної угоди залежить від злагодженої взаємодії всіх ланок ланцюжка.

Наша логістична компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» успішно працює у всіх країнах Азії. Ми маємо там налагоджені партнерські зв'язки, що дозволяють консолідувати товари на складах азіатських країн. Ви не зіштовхнетеся з мовними проблемами, адже ці турботи ми теж беремо на себе.

Вантажоперевезення з Азії і назад виконуються на авіа, автомобільному та морському транспорті. При використання морських шляхів, в Україну вантажі доставляються через порти Одеси та Миколаєва. Не виключена можливість відправки в Гданськ і Констанцу. Якщо потрібно доставити товари з Азії максимально дешево, але не терміново, найкращий і єдиний варіант - море. Питання термінової доставки вирішувані тільки при залученні авіатранспорту. Ми працюємо з усіма аеропортами і готові доставити ваш вантаж за 1 день. Не втрачає своєї актуальності і автотранспорт. Перевозити автомобілем дорожче, ніж морем, але швидше, і довше, ніж літаком, але дешевше.

Потрібен перевізник з Азії в Україну? Довірте свої турботи з транспортування «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ», і ваш бізнес не буде відчувати кордонів і відстаней.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com