Доставка вантажів, вантажоперевезення з Білорусії


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Білорусії, фото 1

На сьогоднішній день величезна кількість підприємств користується послугами з перевезення та доставки вантажу з Білорусії. Республіка Білорусь - це, перш за все, експортер вантажних авто, тракторів та дорожньо-будівельної техніки. Крім того, країна відома своєю деревообробної та легкою промисловістю. 

Компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» готова допомогти вам в доставці будь-якого вантажу з Білорусії. Наші фахівці обговорять з вами всі умови і деталі перевезення - від маршруту до найдрібніших нюансів і побажань з вашого боку. Також вам буде запропоновано оптимальний для вас вид вантажоперевезень, з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів транспортування. 

Ми відмінно знаємо, що таке рентабельність і економія. Вантажоперевезення Білорусь - Україна здійснюються на найвищому рівні і максимально оперативно. Кваліфіковані співробітники нашої компанії гарантують, що вантаж прибуде у вказане місце в обумовлені терміни в початковому вигляді. Ми дорожимо своєю репутацією, тому надаємо свої послуги якісно і безпечно. 

Чому вам варто вибрати «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ»? 

Багато підприємств зупиняють свій вибір саме на нашій компанії. Співпраця з нами - це комфорт, оперативність, надійність і економічність. Головна наша цінність - кваліфікований і досвідчений персонал. Саме він є рушійною силою розвитку компанії і постійного підвищення якості наданих послуг. 

Пам'ятайте: якість і надійність послуги вантажоперевезення завжди знаходиться в руках логістичної компанії. Тому дуже важливо зробити правильний вибір. Переконайтеся в нашій компетенції вже сьогодні - довірте доставку вантажу в Білорусію справжнім професіоналам!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com