Доставка, перевезення вантажів з Болгарії


Доставка, перевезення вантажів з Болгарії, фото 1

Доставка вантажів з Болгарії - це, з одного боку - спрощений митний контроль і відмінний стан доріг, а з іншого - необхідність дотримання жорстких умов і вимог, встановлених ЄС. 

Перевезення вантажів з Болгарії передбачає проходження митного контролю. У даному випадку навіть незначне порушення здатне стати причиною серйозних неприємностей - від затримки вантажу до його конфіскації. Щоб цього не сталося, довірте питання транспортування товарів професіоналам. 

Компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» надає всі послуги з вантажоперевезень з Болгарії, митного оформлення, виконання процедури страхування і супроводу вантажу в дорозі. Завдяки налагодженій роботі і величезному досвіду в даній сфері, ми здатні зробити доставку ваших товарів з Болгарії в Україну безперешкодної і швидкою. Так як обидві країни мають порти на Чорному морі, то найчастіше вантажі перевозяться морським транспортом. Зазвичай це мультимодальная логістична схема, що дозволяє доставляти товари «від дверей до дверей». 

Як правило, перевезення через Болгарію в Україну представляють собою збірку різних товарів з різних країн. Такі збірні вантажі стикуються на спеціальних складах консолідації. При цьому, для транспортування, як правило, підбираються товари, схожі за характеристиками, за рахунок чого транспортування і зберігання забезпечуються в належному режимі. Доставляти збірні вантажі можна набагато швидше, оскільки митне оформлення на них виробляється не на кожен товар окремо, а на партію, підготовлену до відправки. 

Наша компанія завжди рада допомогти у вирішенні будь-яких питань, що стосуються міжнародних перевезень. Звернувшись до нас, ви захистите свій бізнес від непередбачених ситуацій.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com