Доставка вантажів, вантажоперевезення з Чехії 


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Чехії , фото 1

Чехія - одна з країн-лідерів з експорту в Європі. Її підприємства поставляють на міжнародний ринок товари медичного призначення, виробниче і промислове холодильне обладнання, системи вентиляції та кондиціонування. Крім того, є вантажі, які йдуть через Чехію транзитом, адже ця країна пов'язана з багатьма європейськими державами цілою мережею автомагістралей. 

Фахівці компанії «М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» завжди допоможуть з оформленням документів, зберіганням товарів на складах, а також з проходженням митного контролю. Доставка вантажів з Чехії здійснюється автомобільним, залізничним та авіаційним транспортом. Якщо необхідно здійснити транспортування товарів у максимально стислі терміни, рекомендуємо вам віддати перевагу повітряним вантажоперевезень. Якщо ж пріоритетом є скорочення фінансових витрат, оптимальний варіант - наземний транспорт. 

Завдяки консолідації збірних вантажів, що доставляються з різних регіонів країни, вантажоперевезення з Чехії відбуваються максимально оперативно. Транспортувати збірні вантажі набагато легше і швидше, оскільки оформлення проводиться на партію товару, за рахунок чого час огляду на митниці значно скорочується. 

Доставка вантажу з Чехії контролюється нашими висококваліфікованими фахівцями, які в будь-який момент можуть відповісти на ваші запитання: в якій точці на даний момент знаходиться вантаж, як довго він буде йти в Україну, скільки часу з урахуванням митного огляду займе шлях і т. д. Крім цього, менеджери завжди готові запропонувати вам застрахувати товар, що перевозиться. 

Спростіть ваш бізнес вже сьогодні! Ми готові стати вашою надійною підтримкою і опорою в питанні міжнародних перевезень!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com