Доставка вантажів з Європи. Вантажоперевезення по Європі


Доставка вантажів з Європи. Вантажоперевезення по Європі, фото 1

З кожним днем розширюється співпраця України з країнами Європи. Українці багато чого можуть запропонувати європейцям, в свою чергу, європейські товари досить привабливі як для наших кінцевих споживачів, так і для сектора B2B. Найбільшою популярністю користується доставка з Європи високотехнологічного обладнання, одягу та взуття, косметичних засобів, товарів для дітей, побутової та автомобільної хімії, побутової техніки, меблів, дверей, запчастин.

 

Доставка вантажів з Європи в Україну здійснюється всіма видами транспорту: успішно виконуються авіаперевезення, морські, залізничні, автомобільні та мультимодальні транспортування. Перше місце серед них займають автомобільні перевезення.

 

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» виконує автомобільні вантажоперевезення по Європі будь-якого рівня складності. У нас є власні контейнеровози, напівпричепи, тягачі та інше вантажний транспорт, який ми підбираємо відповідно до завдань своїх клієнтів.

 

Збірні вантажі з Європи викликають чималий інтерес замовників, адже завдяки їм постійно оновлюється і поповнюється асортимент магазинів, живе і процвітає малий бізнес. Щоб вантажні перевезення з Європи були максимально зручними та доступними для наших клієнтів, ми використовуємо технологію консолідації вантажів на логістичних терміналах наших дочірніх компаній, розташованих у Німеччині, Швейцарії, Великобританії, Франції, Болгарії та Польщі.

 

Доставка вантажів з Європи нерозривно пов'язана з переходом одного або декількох кордонів та проходженням митного контролю. Ця процедура не так складна, але навіть саме незначне, на думку непрофесіонала, порушення найчастіше приводить до серйозних неприємностей, починаючи від затримки вантажу на митниці, закінчуючи його конфіскацією. Щоб цього не сталося, довірте питання доставки вантажів з Європи «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ». Компанія надає клієнтам всі послуги митного оформлення та митного очищення, виконує процедуру страхування, може охороняти і супроводжувати ваш вантаж в дорозі. Такий комплекс робить вантажоперевезення з Європи швидкими і безперешкодними, а значить, спрощує ведення бізнесу з європейськими партнерами.

 

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ" не робить Європу ближче, ми демонструємо, що Україна - це частина Європи.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com