Доставка вантажів, вантажоперевезення з Фінляндії


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Фінляндії, фото 1

Фінляндія - це величезний форпост міжнародної торгівлі. Саме в цю державу поставляються практично всі товари зарубіжних компаній, які потім відправляються в самі різні напрямки. Україна не є винятком. Двосторонні торговельні відносини Фінляндії та нашої країни постійно зміцнюються, тому українські фірми постійно потребують кваліфікованої допомоги з доставки вантажів. 

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» виконує доставку вантажів з Фінляндії будь-якої складності. Для здійснення поставлених завдань застосовуються різні види міжнародних вантажоперевезень: авіа, залізничні, морські, автомобільні та мультимодальні. Автоперевезення з Фінляндії виконуються з використанням контейнерів, напівпричепів тентів, тягачів та іншого вантажного транспорту, який ми підбираємо в повній відповідності з завданнями клієнтів. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з питання доставки і запропонувати оптимальне рішення перевезення вантажів, намагаючись зробити послугу максимально зручною і швидкою. 

Особливою затребуваністю користується доставка збірного вантажу з Фінляндії. Така доставка вигідна тим, що дозволяє оформляти всього один пакет документів на всю партію товару, роблячи проходження митного контролю простішим. А щоб перевезення вантажів пройшла без фінансових втрат, товар обов'язково страхується. 

Компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» надає повний комплекс послуг з вантажоперевезень з Фінляндії - від митного очищення до супроводу вантажу в дорозі. Це дозволяє зробити доставку швидкої та безперешкодної, а значить - спростити ведення бізнесу з іноземними партнерами.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com