Доставка вантажів, вантажоперевезення з Франції


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Франції, фото 1

Доставка вантажів з Франції стає все більш затребуваною послугою, оскільки з кожним роком збільшується обсяг торгового обороту між нашими країнами. Франція є одним з найбільш розвинених держав Західної Європи, який поставляє товари широкого асортименту, електронну техніку, медичне обладнання, легкові машини, продукцію сільського господарства. Перевезення з Франції, що має сухопутний кордон з Бельгією, Німеччиною, Італією (а також Люксембургом, Монако, Іспанією) представлені високоякісними товарами від виробників зі світовими іменами.

Організація поставок вантажів з Франції

Сьогодні доставка вантажів з Франції до Києва цікавить, в першу чергу, тих споживачів, які бажають отримувати товари бездоганної якості, вироблені за новими технологіями, навіть якщо їх вартість перевищує середню ціну на аналогічну продукцію, виготовлену на ліцензійних підприємствах в країнах Азії та Східної Європи. Наша компанія візьме на себе організацію перевезень вантажів з Франції для юридичних і фізичних осіб в тому обсязі, який необхідний клієнту.

У перелік послуг компанії M & M входить: розробка оптимального маршруту з урахуванням вимог клієнта щодо термінів доставки, підготовка документації, укладання договору страхування, надання вантажної спецтехніки, експедиторські послуги, складання митної декларації, супровід вантажу.

При доставці товарів з Франції може виникнути необхідність тимчасового зберігання вантажів на складі, а для цього у нас є партнерські зв'язки з компаніями, що надають послуги у цій сфері. Залежно від обсягів транспортованих товарів, обмежень по термінах доставки і вартості перевезення, ми обираємо оптимальний транспорт і маршрут. Оптимізація витрат дозволяє збільшити прибуток підприємства на 10-15% і ми завжди прагнемо діяти з максимальною вигодою для клієнта.

Доставка Франція-Україна може здійснюватися автомобільним, морським, повітряним транспортом, або використовуються комбіновані перевезення. Ми гарантуємо високий рівень сервісного обслуговування, оперативну організацію перевезень, збереження вантажу, справедливі ціни на послуги. Детальніше про наші пропозиції можна дізнатися на сайті mum-net.com.ua.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com