Доставка вантажів з Німеччини. Вантажоперевезення з Німеччини


Доставка вантажів з Німеччини. Вантажоперевезення з Німеччини, фото 1

Доступні тарифи і реальні терміни перевезення будь-яких вантажів з Німеччини і назад. Транспортування, при якій вас не хвилюють будь-які проблеми на митниці і 100% гарантія того, що товар прийде в строк - всі ці переваги ви отримаєте, якщо будете працювати з «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ»

Чому наші перевезення доступні?

Ми працюємо з усіма транспортними засобами: авіа, ж / д, автомобілі. Вибираючи спосіб доставки, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності та зручності для клієнта. При розробці німецького маршруту широко використовуються можливості мультимодальних перевезень.

Великий вплив на ціноутворення надає наявність власних складів консолідації вантажів, якими можна скористатися, коли ви відправляєте збірні вантажі. У дочірніх фірмах «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» є склади в Німеччині та Польщі, що теж вигідно для німецького маршруту, якщо, наприклад, у вас є польські партнери. Використовуючи ці можливості, ми розробляємо такий маршрут, при якому вартість доставки з Німеччини при заданих вами умовах, буде мінімальною.

Ми перевозимо абсолютно все

Існують стандартні і нестандартні вантажі. Стандартні, часто перевозяться товари, одяг, взуття, аксесуари, текстиль, не пов'язані з потребою в додаткових дозволах, супроводі або спецтехніці. Але якщо потрібно перевезення негабаритних, великовагових чи небезпечних вантажів з Німеччини, таких, як техніка або спецобладнання, то у нас є можливості виконати і її. Компанія володіє всіма необхідними для цього ліцензіями, автопарком і персоналом. При необхідності ми готові надати супровід, охорону, застрахувати вантаж.

Проблеми на митниці - не ваші проблеми

Ми максимально прискоримо процедуру вивезення або ввезення вашого товару. Доставка вантажів до Німеччини за бажанням клієнта може включати митну очистку. Все що при цьому потрібно, документи на вивіз товару за кордон.

Вантажоперевезення з Німеччини і назад з «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» вигідні для вас, тому що, ми пропонуємо:

 

 

Якщо цінуєте німецька якість, то зможете оцінити те, що пропонуємо вам ми, німецьку пунктуальність у всіх питаннях, що стосуються доставки.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com