Доставка вантажів, вантажоперевезення з Іспанії


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Іспанії, фото 1

Доставка вантажів з Іспанії - послуга, що представляє інтерес для бізнесменів і приватних осіб. Ця країна постійно нарощує торговий оборот з Україною, поставляючи продукти харчування (в першу чергу, фрукти, маслини, сир, оливкова олія, вино), спортивні товари, текстиль, взуття, побутову техніку, будівельні матеріали. Наша компанія протягом останніх років організовує доставку з Іспанії вантажів різного призначення автомобільним, морським і повітряним транспортом.

Термінова доставка товарів з Іспанії

Продукти харчування відносяться, в більшості своїй, до швидкопсувної продукції, яка повинна транспортуватися в спеціальних автомобілях - це ізотерми і рефрижератори, де підтримується температурний режим до? 20 градусів. У нас є всі види вантажних автомобілів (різної місткості), придатні для перевезення товарів широкого асортименту. Для тих замовників, яким необхідно скористатися терміновими перевезеннями з Іспанії, ми розробляємо комбіновані маршрути (авіа переліт + вантажний автомобіль до пункту зберігання або реалізації).

Мікроавтобуси і тентовані автомобілі доставляють товари, які замовляються підприємцями та приватними особами, в тому числі ми організуємо перевезення збірних вантажів. При оформленні замовлення на перевезення враховуються вимоги відправника до термінів доставки, умов страхування, транспортування і зберігання.

Вартість послуг

Вартість послуг з вантажоперевезень з Іспанії залежить, в першу чергу, від кількості сервісів, що надаються компанією, особливостей вантажу (великогабаритний, небезпечний, крихкий, насипний), дальності маршруту, вибору страхової програми. Використовуючи грамотні логістичні схеми, ми добиваємося зниження витрат замовника, що дозволяє нам успішно конкурувати з провідними транспортними компаніями.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com