Доставка вантажів, вантажоперевезення з Італії


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Італії, фото 1

Вас цікавить перевезення вантажів до Італії і назад, з Італії в Україну, за п'ять днів? А за день? Доставка через кілька кордонів Євросоюзу в такі терміни реальна. Вважаєте, що це коштує занадто дорого? Аж ніяк! Тарифи прийнятні і обгрунтовані.

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» пропонує готові транспортно-логістичні рішення по доставці вантажів з Італії, які допоможуть вам збільшити прибуток від зовнішньоекономічних контрактів.

Ми знайдемо спосіб знизити витрати на транспортування товарів.

Ми, «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ», доставимо вантаж з Італії морем, авто-або авіатранспортом. Розробимо комбінований, мультимодальний варіант транспортування чи виконаємо доставку від «дверей до дверей». Партія товару - будь-яка. Для дуже великих вантажів у нас є спецтехніка, яка перевозить негабарит, а маленькі партії товарів ми транспортуємо як збірні вантажі з Італії. Наша широка партнерська мережа дозволяє нам консолідувати їх на складах і оптимально розміщувати без затримок.

Зателефонуйте нашим консультантам - і ми визначимо кращий варіант доставки безпосередньо під ваше замовлення і запропонуємо таку вартість, яка буде вам вигідна, виходячи з терміновості. Якщо необхідна доставка протягом дня, вантаж доставляється тільки літаком, за п'ять днів його реально одержати за чітко налагодженою автомобільної схемою, а за умов, коли пріоритетна ціна, а не термін, ідеальний варіант - доставка морем. Іноді оптимальним варіантом буде мультимодальная перевезення вантажів.

Найбільш часті вантажоперевезення з Італії, які замовляють в «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ», пов'язані з доставкою:

Такі вантажі ми перевозимо регулярно. Приєднуйтеся до наших клієнтів і ви будете возити товари на найвигідніших умовах.

Перевезення вантажів з Італії з «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» спростять ваше зовнішньоекономічну діяльність, дозволять сконцентруватися на головному - розвитку компанії в такий непростий час економічних потрясінь. Працюючи з нами, вам не потрібно:

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ»: працюючи з нами, ви перестанете помічати кордону між країнами.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com