Доставка вантажів до Казахстану. Вантажоперевезення з Казахстану 


Доставка вантажів до Казахстану. Вантажоперевезення з Казахстану , фото 1

За останні кілька років обсяг товарообігу між Україною і Казахстаном істотно зріс. Це пов'язано з тим, що торговельні відносини двох вищевказаних країн з кожним роком стають все більш міцними. З цієї причини в послугах логістичних компаній сьогодні потребує велике число українських бізнесменів. 

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» має власні філії в країнах Середньої Азії. Завдяки цьому, доставка вантажів в Казахстан і з Казахстану проводяться швидко і безперешкодно. Нашими менеджерами підготовляються зовнішньоекономічні контракти, в які входять механізми вантажоперевезень, схеми оплати, підбори умов поставки та підбір відповідного транспорту. 

Вантажоперевезення Казахстан-Україна здійснюються різними видами транспорту: морським, автомобільним та авіаційним. Щоб автотранспортіровкой вантажів була проведена своєчасно, в автопарку компанії знаходиться не один десяток машин, що мають різну тоннажність. Товари з України в Казахстан можуть бути відправлені як окремо, так і у складі збірних вантажів. Вантажі, які доставляються в Казахстан, при необхідності можуть бути застраховані. 

Маючи за плечима величезний досвід у сфері логістики, ми розробили оптимальну логістичний ланцюжок, яка здатна зробити так, щоб міжнародні вантажоперевезення відрізнялися не тільки оперативністю і простотою, але і прийнятною вартістю. Висококваліфіковані менеджери запропонують вам різні логістичні рішення і проконсультують вас з питань швидкої та ефективної доставки вантажу до Казахстану.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com