Доставка збірних вантажів з Китаю. Вантажоперевезення з Китаю


Доставка збірних вантажів з Китаю. Вантажоперевезення з Китаю, фото 1

Чи працюєте ви з Китаєм вже кілька років або тільки збираєтеся робити бізнес на торгівлі з Піднебесною, зрозуміло одне - така співпраця відкрило для вас величезні можливості. Працюючи з Піднебесної, можна розширювати і диверсифікувати свій бізнес до нескінченності. Перед вами відкриті ринки текстилю, взуття, одягу, аксесуарів, електроніки та обладнання. Вибирайте той, який вам зрозумілий і збагачуйтесь. До тих пір, поки в Україні дозволено імпорт китайської продукції, можливість отримати швидкий прибуток є практично у кожної людини з підприємницькою жилкою. Якщо ви налагодили зв'язки з Китаєм, то добре знаєте, що головне при цьому - безпроблемні вантажоперевезення з мінімальними витратами.

Яка транспортна компанія вам потрібна для доставки вантажів з Китаю?

Все це вам забезпечать в «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ».

Перевезення і розмитнення збірних і контейнерних вантажів з Китаю - окремий напрямок нашої компанії. Вартість перевезення залежить від багатьох складових, які визначає замовник. Серед них: сам товар, його партія, терміни перевезення та інші умови поставки. Залежно від них, ми розробимо той маршрут, який буде вигідним для вас. У нас є всі можливості для доставки будь-якого вантажу з Китаю

Якщо перед вами стоїть завдання доставити товар недорого, при цьому терміни не горять, ви можете оперувати таким часом, як 30-45 днів, звичайно ж, потрібно вибрати морські перевезення.

Порт вказуйте той, який зручний вам - це може бути Одеса, Маріуполь, Констанца, Клайпеда або Гданськ.

У «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» ви зможете отримати:

Торгівля з Китаєм дуже вигідна, але в ній є маса тонкощів, яким необхідно приділити особливу увагу, тоді ваш бізнес буде процвітати. Що можна порадити клієнтам?

  1. Вимагайте від своїх постачальників правильно оформлених документів, щоб уникнути проблем з розмитненням товару.
  2. Намагайтеся працювати безпосередньо з виробником, а не з посередником, це завжди вигідніше у фінансовому плані і надійніше в юридичному.
  3. Серед основних причин, які змушують клієнтів звертатися до посередників, мовний бар'єр і мінімальні партії товару. Не варто їх боятися. Якщо ви бачите перспективу в бізнесі, краще витратитися на перекладача та організацію особистої зустрічі з виробником - ви завжди виграєте більше. Надалі, коли виробник побачить у вас перспективного партнера, він сам подбає про те, щоб мовний бар'єр був усунутий, а партії товару відповідали вашим потребам.
  4. Потрібно подбати про перевірку товару перед відправкою його з Китаю. Ваше завдання, як покупця, визначитися з тим, хто буде цим займатися - це убезпечить ваші угоди, зменшить втрати через брак, пересортиці, помилок комплектації.

Якщо ви звернетеся в «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ», то завжди зможете отримати всебічну допомогу в роботі з китайськими партнерами.

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ»: ми допоможемо вам розібратися в тонкощах Сходу

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com