Доставка вантажів, вантажоперевезення з Польщі


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Польщі, фото 1

Польща - найближчий сусід і стратегічний партнер України. Промислові та ділові зв'язки між країнами постійно зростають, а разом з ними збільшуються вантажоперевезення з Польщі та вантажопотік у зворотному напрямку. Основний вид транспорту - автомобілі, але використовується також залізниця, повітряний і морський шляхи сполучення. Вантажоперевезення Польща-Україна включають широку номенклатуру товарів, починаючи від промислового і торгового устаткування і закінчуючи творами ремісничого мистецтва. У свою чергу, зростає обсяг вантажоперевезень в Польщу з нашої країни - це продукти харчування, матеріали для виробництва текстилю, металовироби та багато іншого.

Вибір маршруту вантажоперевезення

Кожен бізнесмен прагне скоротити витрати на перевезення з Польщі та, особливо, в тому випадку, якщо постачання з країни ведуться регулярно. Чим більш продумано і раціонально буде організована система вантажоперевезень, тим більший прибуток отримає комерсант. Наша компанія не тільки здійснює надійну доставку вантажів з Польщі, а й розробляє найкоротші маршрути, а також підбирає оптимальний вид транспорту (або їх поєднання).

У нас є склади тимчасового зберігання товарів на території України та Польщі, встановлені партнерські зв'язки з представниками морських портів та залізничних станцій. Це визначає високу швидкість проходження всіх бюрократичних процедур, чітке дотримання графіків проходження транспорту. Для здійснення вантажоперевезень з Польщі (і до Польщі) використовуються сучасні транспортні засоби різної вантажопідйомності, з різними типами кузова. Ми передбачаємо всі можливі ускладнення (форс-мажор), які можуть виникнути на тому чи іншому маршруті, і завжди плануємо використання запасного варіанту проходження транспорту.

Перевезення збірних вантажів

Для приватних осіб та підприємців вигідно використовувати систему перевезення збірних вантажів, оскільки вартість такої послуги буде мінімальною. Ми правильно оформимо митні документи, укладемо договір страхування зі стабільною компанією, надамо додаткові сервіси (наприклад, інформування про місце перебування товарів, часу прибуття на склад). У нашій компанії працюють фахівці високої кваліфікації, які добре знають і дотримуються всі вимоги законодавства, що регламентує міжнародні вантажоперевезення. Детальніше про послуги компанії M & M можна дізнатися на сайті компанії mum-net.com.ua.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com