Доставка вантажів, вантажоперевезення з США


Доставка вантажів, вантажоперевезення з США, фото 1

Однією з основних спеціалізацій нашої компанії є доставка вантажів з США. З кожним роком ця послуга стає все більш затребуваною, оскільки багато жителів України вважають за краще отримувати якісні товари безпосередньо від виробника, відомого своєю бездоганною репутацією на світовому ринку. У США випускаються товари різних категорій, як дешевого і дорогого сегмента, але якість всіх без винятку виробів на порядок вище, ніж продукція, яку нам ми бачимо у вітчизняній мережі продажів.

Що везуть з Америки?

Які ж вантажоперевезення з США найбільш популярні сьогодні? З Америки до нас везуть автомобільні запчастини, предмети інтер'єру, текстиль, одяг, взуття, аксесуари, комп'ютери, медичне обладнання, верстати, побутову техніку. Ведуться також поставки дитячого харчування та аксесуарів, посуду, парфумерії та косметики.

Для перевезення вантажів з США задіюються морські судна та авіалайнери. Від порту (або аеропорту), куди прибуває судно, подальша доставка вантажу з США здійснюється автомобільним або залізничним транспортом. При виборі виду транспорту для доставки вантажів США враховується обсяг перевезень, тип матеріальних цінностей, вага товарів, обмеження термінів за часом зберігання.

Вантажоперевезення в США

Доставка вантажів у США - це, головним чином, замовлення приватних осіб, які відправляють посилки родичам і знайомим. Підприємства посилають в Америку деякі види промислових товарів, сировину для косметичної продукції, металовироби. Всі замовлення нашою компанією виконуються в узгоджені терміни. Використовуючи логістичні схеми, ми розробляємо індивідуальні програми доставки вантажів в США, мінімізуючи витрати замовника.

Фахівці M & M досконало знають закони України, які регламентують міжнародні вантажоперевезення, мають доступ до складів тимчасового зберігання на території США і в портах перевантаження, юридично грамотно складають супровідну документацію, укладають договори з надійними страховими компаніями.

Якщо вас цікавлять термінові вантажоперевезення з США - зателефонуйте нам і ми запропонуємо кращі умови доставки товарів авіамаршрутів. У міжнародних операціях існує безліч нюансів, які знають далеко не всі фірми, що здійснюють послуги з перевезення вантажів. Цим пояснюється несучасну виконання заявки, затримка в дорозі або на складі. Організовувані M & M вантажоперевезення США проводяться у відповідності з усіма нормативами міжнародного та українського законодавства, оперативно, з дотриманням договірних зобов'язань. Детальніше про послуги компанії ви можете дізнатися на сайті mum-net.com.ua.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com