Доставка вантажів, вантажоперевезення з Туреччини


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Туреччини, фото 1

Доставка вантажів з Туреччини в Україну - один з напрямків діяльності компанії M & M. Відмінною особливістю партнерських зв'язків з цією країною є їх багатоплановість. Вантажоперевезення з Туреччини замовляють підприємці, невеликі фірми і масштабні комерційні компанії. Економіка Туреччини розвивається стрімко, тому сьогодні там можна купити не тільки товари широкого асортименту, а й промислове обладнання, продукти харчування, інструмент, предмети інтер'єру. Протягом останніх років Туреччина є основним постачальників будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Як організовані вантажоперевезення з Туреччини

Перевезення вантажів з Туреччини здійснюються морським транспортом і спеціалізованими автомобілями (як правило, це єврофури, місткістю до 120 м3). Сухопутний маршрут проходить через Болгарію і Румунію. Пором і морські судна доставляють товари безпосередньо. Найбільш зручним і надійним варіантом доставки вантажу з Туреччини є перевезення в контейнерах - сьогодні це універсальне устаткування, в якому транспортують не тільки товари широкого асортименту, а й сипучі матеріали, рідини, небезпечні речовини.

Для кожного виду вантажу передбачені спеціальні контейнерні ємності. Ми обираємо оптимальний маршрут слідування, тип контейнерів, організуємо навантажувальні роботи, оформляємо документацію для митного очищення. Якщо замовник планує скористатися окремими нашими сервісами (а не комплексом послуг), ми оформимо відповідний договір.

Вантажоперевезення Туреччина-Україна здійснюються в порти Одеса та Іллічівськ, а звідти ми доставляємо товари автотранспортом до Києва чи інші міста України. Аналогічно відправляються вантажі у Туреччину - у тому обсязі, який необхідний клієнту. У кожному випадку розробляється оптимальна логістична схема поставок, з урахуванням тих вимог замовника, які можуть бути реально виконані. Докладно дізнатися про послуги компанії M & M можна на сайті mum-net.com.ua.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com