Доставка вантажів, вантажоперевезення з Америки


Доставка вантажів, вантажоперевезення з Америки, фото 1

Ніщо так не зближує народи, як взаємовигідна торгівля. Якщо ваша діяльність пов'язана з імпортом американських товарів, то недорога і безпечна доставка їх точно в строк - першочергове бізнес задача. Транспортна складова - важливий фактор в ціноутворенні. Витрати на доставку товарів з Америки в Україну не можна порівняти вище, ніж витрати на транспортування з Європи або країн Азії. Той, хто зуміє їх оптимізувати, отримує додаткові конкурентні переваги, а значить, і додатковий прибуток.

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» - ваші кращі рішення з доставки вантажів з Америки.

Ми працюємо у партнерстві з американськими колегами в різних куточках північного і південноамериканського континентів, завдяки яким забезпечується оперативна безпроблемна транспортування вантажів з будь-якої країни, будь це США, Канада Мексика, Аргентина чи Бразилія.

При потребі, ми легко забезпечимо транспортування вашого вантажу від складу продавця до морського або аеропорту. Наші партнери в Нью-Йорку, Філадельфії, Лос-Анджелесі, Акапулько, Торонто і Буенос-Айресі замитнять і відправлять вантаж, контролюючи його на всі етапах шляху. Більшість доставок вантажів з Америки здійснюється морем, адже це найдешевший спосіб транспортування при такій відстані. Після доставки в будь-який вказаний вами порт на європейському континенті, вантаж відправляється по Україні залізничним або автомобільним транспортом.

Наша компанія виконує збірні та контейнерні перевезення, що дозволяє транспортувати будь-які партії всіх товарів. Контейнерне перевезення - кращий варіант при мультітімодальной транспортуванні. Це гарантія збереження вантажу при перевантаженні, наприклад, з автомобіля на корабель.

Доставка з Америки термінових вантажів проводиться авіатранспортом. Цей швидкий, зручний, але досить дорогий спосіб істотно збільшує собівартість товарів, тому частіше обирають море.

«М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» займається доставками будь-яких, в тому числі негабаритних, великовагових та небезпечних вантажів з Америки в Україну. В автопарку компанії є всі види вантажівок і тягачів, які можуть знадобитися для їх транспортування.

З «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» далека Америка стане до вас ближче.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com