Доставка вантажів Україна-Росія. Вантажоперевезення в Росію


Доставка вантажів Україна-Росія. Вантажоперевезення в Росію, фото 1

Вантажоперевезення Росія-Україна представляють величезну важливість для бізнес сфери, про що свідчать статистичні дані - більше 45% загального обсягу торгового обороту припадає на Російську Федерацію. Сусідні країни пов'язані залізничними та автомобільними магістралями, повітряними і морськими шляхами. Усі види транспорту активно задіяні у вантажоперевезеннях.

Автомобільні перевезення

Вантажоперевезення в Росію автомобільним транспортом замовляють державні та комерційні підприємства, що поставляють промислові товари, металопрокат, текстиль, продукти харчування, сільськогосподарську продукцію, різні напівфабрикати. Доставка вантажів Росія-Україна буде найбільш вигідною тим компаніям, які розвантажують вантажі в РФ або везуть інші (куплені в Росії) товари у зворотному напрямку - це дозволяє досягти економії на перевезеннях порядку 15-25%.

Наша компанія спеціалізується на доставці вантажів у напрямку Україна-Росія, активно використовуючи транспортну логістику. Ваші товари прибудуть вчасно - на склад замовника, до торговельної точки або до пункту розвантаження. Велика протяжність транспортної системи і наявність додаткових магістралей полегшують завдання перевізника - ми завжди передбачаємо додаткові шляху проходження на випадок форс-мажорних обставин. Це є гарантією того, що матеріальні цінності будуть доставлені в узгоджені терміни, навіть якщо в дорозі виникнуть непередбачені зупинки.

Авіа- та ж/д перевезення

Перевезення вантажів у Росію повітряним шляхом коштує досить дорого, тому даний вид транспортування товарів використовується не настільки часто. Повітряні судна незамінні при доставці швидкопсувної продукції, деяких видів лікарських засобів та медичних препаратів. Всі особливості організації авіарейсів наші фахівці знають досконально, тому вам не доведеться турбуватися про збереження вантажу або правильності заповнення документів.

Основний обсяг великомасштабних вантажоперевезень припадає на залізничний транспорт. Доставка вантажу до Росії здійснюється в спеціальних вагонах, призначених для перевезення контейнерів, сипучих, рідких, небезпечних вантажів. Ми надаємо послуги, пов'язані з підготовкою, завантаженням, маркуванням товарів, а також здійснюємо оформлення законодавчої документації та супроводження вантажів.

Більшість замовників, які зверталися в нашу фірму, стали нашими постійними клієнтами. Ми будемо раді довести новим партнерам свій професіоналізм, вміння вирішувати складні логістичні завдання і оптимізувати ваші витрати!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com