Доставка збірних вантажів

Доставка збірних вантажів, фото 1

Все більшу популярність у різних компаній в Україні набуває перевезення збірних вантажів. На перший погляд, доставка збірних вантажів потребує більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину.

Збірні вантажі - це те, що ідеально підійде для тих клієнтів, які розраховують привезти, наприклад, зразки, невелику або пробну партію нової продукції.

Наша компанія володіє багатим досвідом роботи у сфері міжнародних перевезень, одним із напрямків якої є транспортування та обслуговування збірних вантажів.

За роки успішної діяльності ми придбали і зміцнили партнерські відносини на основі взаємовигідного співробітництва з більш ніж 300 імпортерами, експортерами, експедиторами і посередниками в Україні, країнах Європи та СНД.

Робота відділу збірних вантажів нашої компанії будується за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта. Вам буде надано сервіс, цілком орієнтований на потреби замовника. Співробітники відділу здатні організувати не тільки перевезення збірних вантажів, але й повний комплекс супутніх послуг на найвищому професійному рівні.

Вся доставка збірних вантажів з Європи здійснюється у тісній співпраці з дочірніми компаніями M & M, що розташовуються на території Італії, Франції, Німеччини та інших країн Європи. У кожній з них є спеціальні логістичні термінали, призначені для консолідації вантажів.

Доставка збірних вантажів, фото 2

Наші логістичні термінали:

Послуги міжнародних перевезень збірних вантажів, що надаються компанією "М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ", - це не тільки економія вашого часу і коштів, а й абсолютна гарантія самого високого рівня обслуговування!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com