M&M

Питання транспортування товарів нерозривно пов'язані з бажаннями і потребами кожної людини протягом багатьох століть. Розвиток індустрії неминуче тягне за собою підвищення вимог до видів, термінів, умов перевезення товарів. Думаємо, Ви можете погодитися з тим, що надійність, компетентність і вправність у вирішенні питань вантажоперевезення грають важливу роль, яку бере на себе посередник між постачальником і одержувачем товару, а саме: ЕКСПЕДИТОР. ...

Читати далі

Транспортування по всьому світу

Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародні

Міжнародні автомобільні перевезення

Авіаперевезення

Морські

Морські перевезення

Залізничні

Залізничні перевезення

Перевезення

Перевезення збірних вантажів

Мультимодальні

Мультимодальні перевезення

Митне

Митне оформлення вантажів

Страхування

Страхування та охорона вантажів

 

Вантажоперевезення. Грузові вантажні перевезення автомобільним транспортом

З усіх видів вантажного транспорту, який працює Україні, найбільш затребуваним був і поки залишається автомобільний. Вантажні перевезення автомобільним транспортом незамінні з тієї простої причини, що, навіть незважаючи на погані українські дороги, для автомобілів доступний кожен куточок країни. В Україні добре розвинуті всі транспортні галузі, для вантажоперевезень успішно використовуються морські, річкові, залізничні та повітряні шляхи сполучення. Але, чи прийшов вантаж морем, залізницею або прибув авіалініями, щоб доставити його в конкретне місце призначення, потрібен саме автотранспорт. У міжнародних перевезеннях по країнах Європи, і при транспортуванні з України в Росію, також лідирують автомобільні вантажоперевезення.

Щоб правильно розуміти особливості кожного замовлення, визначити обсяг робіт, грамотно і обгрунтовано вивести ціну на послуги, транспортні компанії розглядають автомобільні вантажні перевезення з різних сторін: відносно галузевої приналежності, обсягу вантажу, територіальної та часової характеристик.

Перевезення вантажів автомобільним транспортом розрізняють залежно від комплексу послуг, що надаються, а також їх детальних характеристик. Наприклад, такі три види послуг, як автоперевезення «від дверей до дверей», транспортування збірного вантажу, попутні перевезення - кардинально відрізняються один від одного. Це не означає, що один вид краще, ніж інший, просто наявність вибору дозволяє кожному замовнику підібрати максимально зручний і вигідний для себе спосіб доставки вантажів.

В Україні послуги вантажоперевезення надають сотні компаній у всіх регіонах. У них різні розцінки, можливості та якість послуг. Вибираючи співпрацю з «М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» (Київ), ви покладаєте свої транспортні завдання на надійного партнера, який ніколи вас не підведе!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com