Страхування та супровід вантажів


Страхування та супровід вантажів, фото 1

Страхування вантажів є найскладнішим моментом в організації перевезень. Адже компанія, що надає послуги з вантажоперевезень, повинна вибрати (і запропонувати) замовнику найбільш оптимальну програму покриття можливих ризиків, при страхуванні яких вартість доставки товарів буде економічно виправданою.

Міжнародні конвенції, що регулюють експортно-імпортні операції, обмежують матеріальну відповідальність перевізника, тому при настанні страхового випадку замовник найчастіше отримує лише часткову компенсацію, не завжди покриває збитки в повному обсязі.

Ліміт відповідальності компанії «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» становить 7'500'000 євро (INSURANCE SERTIFICATE) - ця значна сума дозволяє відшкодувати втрати, пов'язані з повним або частковим шкодою, завданою транспортованого майну. Ми також здійснюємо додаткове страхування товарів, організовуємо збройний супровід вантажів в дорозі з участю досвідчених фахівців бойових підрозділів.

Страхування вантажів здійснюється за міжнародними стандартами «від усіх ризиків» з розшифровками важливих пунктів. Процедура оформлення страхових документів займає трохи менше півгодини. Страховий тариф (внесок у відсотках від страхової суми) розраховується з урахуванням категорії вантажу, величини страхового покриття, наявності супроводу (охорони) та інших факторів.

Клієнт має право вибрати найбільш прийнятний для нього вид страхування з можливих варіантів (вантаж може бути застрахований тільки на час руху, при відправці, протягом строку тимчасового зберігання на складі або протягом всього шляху). Останній пункт гарантує збереження вантажу від моменту отримання товарів вантажовідправником і до моменту доставки його вантажоодержувачу.

Ми давно і успішно співпрацюємо з найнадійнішими українськими страховими компаніями, що дає нам можливість пропонувати вигідні та обгрунтовані рішення для замовників.

При настанні страхової події співробітники «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» нададуть дієву допомогу з усіх питань, пов'язаним з виплатою компенсації (в організації огляду вантажу, якій було завдано шкоди, зборі необхідних документів для нарахування страхової суми і т. д.)

Ми завжди дбаємо про те, щоб страхове відшкодування було виплачено в повному обсязі, без зайвих бюрократичних процедур і тривалого очікування. Нам це завжди вдається - наші клієнти ніколи не бувають розчаровані діями страхових компаній.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com