Міжнародні автоперевезення вантажів


Міжнародні автоперевезення вантажів, фото 1

Головним напрямком діяльності компанії «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» (Київ) є міжнародні автоперевезення вантажів. Для виконання цієї послуги на високому професійному рівні у нас є міцна базова основа - великий досвід роботи і належна кваліфікація фахівців. Ми добре знаємо, як організувати міжнародні вантажні автоперевезення в країни Балтії, Скандинавії, Західної та Східної Європи з максимальною вигодою для клієнтів.

Вантажні автомобілі можуть виступати єдиним видом транспорту при доставці вантажів. Однак можлива автомобільна доставка вантажу і в поєднанні з залізничними, морськими, авіаційними перевезеннями. Вибір категорії транспорту здійснюється на підставі економічних розрахунків: з урахуванням виду вантажу, дальності відстані, часу вимушеного простою та інших важливих факторів, які впливають на ефективність і вартість перевезень. Практично завжди, при використанні декількох видів транспорту, морської, авіаційний або залізничний доповнюють автоперевезення. Міжнародні мультимодальні доставки вантажів вимагають виконання великого комплексу послуг, а також проходження митного контролю - вирішення всіх цих питань наша компанія покладає на себе.

Види автомобільного транспорту для міжнародних перевезень

Міжнародні перевезення в Україні - досить складний ринок з жорсткою конкуренцією. Фірма «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» займає в ньому гідне місце, оскільки має багато переваг, за рахунок яких виконує міжнародні автомобільні перевезення вантажів на вищому рівні. Наша компанія має сучасне парком вантажних автомобілів різних класів, тому ми завжди можемо вибрати оптимальну машину для виконання конкретного замовлення. У нашому розпорядженні є вантажівки з цільним металевим кузовом і тентом, фури ізотермічні, рефрижератори, малотоннажні автомобілі. Міжнародні перевезення автомобільним транспортом вимагають ідеального технічного стану автопарку, щоб виключити ймовірність виникнення несправностей в дорозі, і ми завжди строго дотримуємося цього правила, тому наші вантажі ніколи не затримуються з причини поломки транспорту.


Міжнародні автоперевезення вантажів, фото 2

При виконанні міжнародних автомобільних перевезень ми надаємо своїм клієнтам комплексне сервісне обслуговування (охорона та супровід вантажів, страхування, митне оформлення). Фахівці компанії «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» враховують всі важливі нюанси, пов'язані з конкретною поставкою, і забезпечують доставку вантажу в повній цілості і з точним дотриманням договірних термінів.

Організовуючи міжнародні перевезення автомобільним транспортом, наша компанія пропонує замовникам такі додаткові послуги:

 

 

У «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» працює висококваліфікований персонал, який знає про міжнародні вантажних автоперевезеннях все. А це означає, що ви можете сміливо довірити нам всі операції, пов'язані з міжнародними автомобільними перевезеннями, зосередивши свої зусилля на вирішенні важливих комерційних завдань.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com