Як розмитнити товар або вантаж в Україну 

Всі товари, які доставляються в Україну або вивозяться з неї, підлягають обов'язковому розмитненню. Як з юридичної сторони, так і з боку обороту необхідної документації, розмитнення вантажів є досить складною і клопіткою операцією. Швидко і правильно виконати її зможуть тільки кваліфіковані фахівці, які володіють відповідями на такі питання: як розмитнити вантаж, а також, як правильно зібрати і заповнити необхідні документи.

Щоб розмитнити вантаж, необхідно пройти ряд основних етапів і обов'язкових процедур: 

Правильність і грамотність заповнення всіх документів є головним фактором, який впливає на терміни розмитнення вантажу і його збереження. Після збору та оформлення всіх необхідних документів, вони підлягають реєстрації та ретельній перевірці. Для цього також знадобляться дані як про продавця, так і про покупця. Мито на товар буде нараховане відповідно до його коду, коректність якого також будуть перевіряти. Після проведення всіх оплат і остаточного контролю документів, митне очищення вантажу можна вважати завершеним.

Якщо Ви сумніваєтеся в правильності і достатній кількості необхідної документації, то доцільно буде звернутися за допомогою до фахівців у цій галузі - брокерам. Вони можуть надати компетентну і повну інформацію про те, як розмитнити товар в Україні, а також покласти на себе проведення повної процедури розмитнення Вашого вантажу.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com