Міжнародне перевезення негабаритних вантажів


Міжнародне перевезення негабаритних вантажів, фото 1

Перевезення великогабаритних та великовагових вантажів завжди викликає багато питань у замовників. Наша інформація допоможе поліпшити розуміння ключових особливостей цього складного виду транспортування.

Чому транспортуванні негабаритних та великовагових вантажів приділяється така серйозна увага?

Перевезення негабариту піддає ризику всіх учасників дорожнього руху, а також рухоме і нерухоме майно людей, абсолютно не причетних до вантажу. Рух транспорту на ділянці, по якому транспортується такий вантаж, ускладнюється і сповільнюється. Крім того, великовагові вантажі спрацьовують дорожнє полотно, тому в Україні і за кордоном для перевезень негабаритних та великовагових вантажів були введені додаткові правила, що діють поряд зі стандартними ПДР для того, щоб забезпечити збереження доріг і безпеку на дорогах.

Правила негабаритних перевезень в Україні і за кордоном мають свої особливості. Так, наприклад, якщо у Франції існують жорсткі обмеження до ширини негабаритного вантажу при перевезеннях по автобанах, то по Німеччині вантаж висотою більше 4,5 м. провести настільки проблематично, що деякі перевізники намагаються виключати з маршруту цю країну, якщо є така можливість. У свою чергу, в Україні важко навантажений транспорт теж не скрізь може проїхати, наприклад, старі мости, яких в Україні досить, можуть не витримати випробувань занадто великою вагою.

Які конкретно вантажі можуть підпадати в розряд великогабаритних та великовагових і чому?

Вантажі шириною більше 2,6 м, висотою більше 4 м., а також виступаючі по довжині за кузов машини більш ніж на 2 м., вважаються негабаритними. Для їх перевезення потрібні спеціальні дозволи, а в деяких випадках додаткове супровід. Найчастіше під критерії негабариту підпадають нестандартні рекламні конструкції великих розмірів, торгові павільйони, будівельні матеріали та готові блоки швидкомонтованих будівель. До великоваговим вантажів належать транспортні засоби (яхти, катери, тролейбуси) та спецтехніка (будівельна, дорожня, сільськогосподарська, бурова).

Що найголовніше в організації доставки негабаритних вантажів?

Ними повинні займатися виключно професіонали. Справа в тому, що в транспортуванні негабариту немає головних і незначних деталей - важливо все. Кожному нюансу слід приділити достатньо уваги, тому що всі вони впливають на безпеку транспортування вантажу. Що робити в тому чи іншому випадку знають тільки професіонали, вони ж несуть відповідальність перед замовником за збереження вантажу, і перед законом - за безпеку на дорозі.

Як вибрати перевізника?

Транспортна компанія, яка пропонує послуги автомобільних перевезень негабаритних вантажів в Києві та Україні, повинна відповідати цілій низці критеріїв.

Працюючи багато років на ринку міжнародних автоперевезень негабаритних вантажів в Україні, компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» (Київ) давно завоювала довіру сотень клієнтів. Великі підприємства і представники малого бізнесу твердо знають: якщо довірити транспортування негабаритного або великовагового вантажу нам, то проблем з перевезенням не виникне.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com