Пошук вантажу для перевезення по Україні

Ефективна організація вантажоперевезень передбачає максимально можливе скорочення простоїв транспорту та кількості порожніх маршрутів. Однак саме нестабільність замовлень є головною проблемою, яку доводиться вирішувати всім фірмам, що спеціалізуються на доставці товарів. Якщо транспорт слідує у зворотному напрямку (після виконання замовлення) порожняком, компанія не отримає запланованого прибутку, а якщо такі ситуації будуть повторюватися неодноразово, то підприємство стане нерентабельним. Тому пошук вантажів в Україні є пріоритетним завданням для кожного вантажоперевізника.

Як знайти вантаж для перевезення

Пошук вантажів для перевезення здійснюється декількома способами. Як правило, комерційні фірми використовують більшість з них, підвищуючи тим самим вірогідність укладення договору з контрагентом. Щоб знайти вантаж для перевезення, підприємства дають оголошення в спеціалізованій пресі або ж проводять невелику рекламну акцію, привертаючи увагу потенційних клієнтів.

При організації вантажоперевезень пошук вантажів часто доручається диспетчерським компаніям, які за певну винагороду беруть на себе турботи, пов'язані з пошуком зацікавлених замовників. В останні роки більшість перевізників вивчає інформацію спеціалізованих порталів, на яких, використовуючи зручну систему навігації, найлегше знайти найбільш вигідні пропозиції. Відомості для вантажовідправників та контактні дані компаній надаються безкоштовно.

Найбільш результативно пошук вантажу для перевезення здійснюють логістичні фірми, які не тільки знаходять замовників, а й укладають з ними договори на вигідних для вантажовідправника умовах. Однак послуги професійних компаній коштують недешево, і не кожне підприємство здатне їх оплачувати.

У деяких фірмах передбачений штатний спеціаліст або цілий відділ, який відповідає за раціональну організацію транспортування товарів. Цей варіант вирішення проблеми пошуку вантажів є досить ефективним за умови високої кваліфікації і відповідальності співробітників.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com