Залізничні перевезення вантажів


Залізничні перевезення вантажів, фото 1

Залізничні перевезення вантажів є зручним і доступним видом транспортних послуг. Доставка товарів здійснюється досить швидко і з високим ступенем надійності, хоча і за умови, що замовлення буде виконуватися кваліфікованими та досвідченими фахівцями.

Компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» спеціалізується на перевезеннях вантажів різних категорій залізничним транспортом з 1993 року. Висока кваліфікація фахівців, великий досвід роботи в цій області і бездоганне виконання кожного замовлення визначили успіх нашого бізнесa.

Плануючи ж / д перевезення, ми вибираємо оптимальні по тоннажу вагони і типи контейнерів. Контейнерні ємності можуть бути надалі перевантажені на інші види транспорту. Оскільки у нас є представництва майже в усіх морських портах України, то ми можемо з високою оперативністю переміщати контейнери на морські судна (і виконувати зворотні операції).

В даний час наша компанія надає наступні види послуг:


Залізничні перевезення вантажів, фото 2

Довгі роки співпраці з партнерами з країн Східної Європи (Румунії, Польщі, Угорщини та Словаччини) є запорукою оперативного виконання замовлення: ми маємо можливість максимально швидко виконувати операції з перевантаження товарів і встановлювати заново вагони при в'їзді в ці країни.

Компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» виконує вантажні залізничні перевезення по Україні, а також через поромні переправи в Болгарію, Грузію і Туреччину.

Організації та приватні особи, які звертаються до нас за допомогою, отримують бездоганне сервісне обслуговування і можуть скористатися широким переліком супутніх послуг. Довіривши нам транспортування товарів, ви економите дорогоцінний час, який можна ефективно використовувати для розвитку комерційної діяльності.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com