Розмитнення вантажів


Розмитнення вантажів, фото 1

При здійсненні торгових операцій з партнерами з інших країн контрагенти стикаються з необхідністю переміщення вантажів через митні кордони щонайменше двох держав - того, звідки вантаж відправляється, і того, куди він ввозиться.

У першу чергу, відправник повинен отримати дозвіл на вивезення в країні відправлення вантажу. Процес оформлення експортної декларації, сплати мит, надання документів на товари та транспорт, а також проходження інших встановлених законом процедур називається затаможка.

Зворотний процес, що припускає здійснення митного оформлення вантажу в країну, куди товари прибувають, називають розмитненням.

Доставкою та розмитненням вантажів може займатися як сам відправник, так і митний брокер за дорученням і від імені відправника.

Так чи інакше, але вітчизняним контролюючим органам потрібно надати певний перелік документів, на підставі яких і буде проводитися розмитнення вантажу в Україну. Зокрема, в них зазначаються підстави та умови імпорту товарів. Також необхідна документація, що підтверджує сплату необхідних податків і зборів по даній групі товарів згідно чинного законодавства.

За кодом товару встановлюється розмір імпортних мит, який стягуватиметься у скарбницю держави. Також при ввезенні продукції повинен сплачуватися податок на додану вартість та акцизи, якщо імпортуються підакцизні товари.

Документи на вантаж, які необхідно надати:

Документи, які необхідно надати перевізнику:

Конкретний список документів залежить від категорії переміщуваного вантажу.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com