Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародні автомобільні перевезення

Міжнародні автомобільні перевезення

Міжнародні перевезення вантажів, фото 2

Авіаперевезення

Морські перевезення

Морські перевезення

Залізничні перевезення

Залізничні перевезення

Перевезення збірних вантажів, консолідація вантажів

Перевезення збірних вантажів

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

Митне оформлення вантажів

Митне оформлення вантажів

Страхування та охорона вантажів

Страхування та охорона вантажів

 

Міжнародні перевезення вантажів є виключно затребуваною послугою у представників бізнесу, причому з кожним роком збільшується кількість клієнтів, що користуються цим видом сервісу. Замовляють доставку товарів у різні країни світу не тільки великі та середні компанії, а й початківці підприємці. Професійно організовані міжнародні вантажоперевезення з України (Київ) дають можливість швидко і ефективно розвивати комерційну діяльність за межами країни. 

Оскільки сьогодні на послугах з доставки товарів спеціалізується безліч підприємств і якість виконаних ними замовлень виявляється далеко не завжди на високому рівні, слід особливу увагу приділити вибору компанії, що здійснює міжнародні вантажні перевезення. Це дуже важливо як з точки зору відповідальності вантажоперевізника, так і щодо якісного рівня сервісного обслуговування, а також застосовуваної ним цінової політики. 

Найбільша кількість імпортних вантажоперевезень сьогодні здійснюється з Китаю, який є найпривабливішою країною для інвестицій і продовжує залишатися лідером за темпами зростання економіки. Доставка вантажів з Китаю повинна бути детально продумана у фінансовому та організаційному відношенні. Адже в іншому випадку можуть бути порушені партнерські відносини між сторонами і може постраждати бізнес учасників торгових операцій. 

Серед європейських країн найбільшим партнером вітчизняних компаній є Німеччина, з якою продовжують зміцнюватися торгово-промислові зв'язки. Багато українських фірм замовляють німецьке точне обладнання, апаратуру та товари народного споживання, тому вантажопотік між нашими країнами постійно зростає. Практичний досвід показує, що всі компанії, які недостатньо професійно організовували міжнародні перевезення, створили масу проблем своїм клієнтам і власному бізнесу. 

Тому довіряти вантажоперевезення міжнародні слід тільки досвідченим підприємствам з хорошою репутацією. Якщо вами планується міжнародне перевезення вантажів, сміливо звертайтеся в компанію «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» в Києві - це гарантія того, що ваше замовлення з доставки товарів з країн Азії та Європи буде виконаний оперативно і якісно. 

Чому нам довіряють 

Наша компанія, займаючись вантажоперевезеннями з 1992 року, забезпечує економічну ефективність комерційних операцій, своєчасно доставляючи продукцію. Головною спеціалізацією фірми є доставка товарів з Європи, країн Балтії та Скандинавії, здійснювана оптимальними з точки зору економічної доцільності видами автотранспорту. Ми також виконуємо перевезення морським і ж / д транспортом з Азії, Європи, США. 

Наші фахівці розробляють оптимальні маршрути, організовують роботи з складування, маркування, пакування, страхування і митного оформлення вантажів. Ми добре знаємо свою роботу і робимо все для того, щоб наші послуги сприяли успішному розвитку вашого бізнесу.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com