Міжнародні морські перевезення контейнерного вантажу


Міжнародні морські перевезення контейнерного вантажу, фото 1

Міжнародні морські перевезення вантажів, відносяться до найдавнішим видах послуг з доставки товарів, продовжують залишатися актуальними і в наш час. Це економічно вигідний і надійний вид транспортування продукції промислового виробництва, сировини і матеріалів на далекі відстані. Найчастіше морська перевезення вантажів здійснюється в поєднанні з використанням інших видів транспорту (мультимодальні перевезення), і дуже важливо при виконанні замовлення підібрати оптимальну схему пересування та доставки товарів, яка забезпечить своєчасне і якісне виконання замовлення.

Гарантії компанії «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ»

Філія нашої компанії «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» в Одесі займається організацією ефективних міжнародних морських вантажоперевезень з 1994 року. Завдяки наявності мережі агентських компаній в країнах Європи, США, Китаї та Індії, встановленню тісних партнерських зв'язків з BCL, CMN, ZIM, HapagLloyd, Cosco та іншими судноплавними лініями, ми отримали можливість виконувати морські контейнерні перевезення в максимально стислі терміни.


Міжнародні морські перевезення контейнерного вантажу, фото 2

Цей вид перевезень, під час яких виключається доступ до товарів третіх осіб, забезпечує повне збереження вантажу. Крім того, морський транспорт є найбільш зручним для переміщення великогабаритних вантажів, які потребують спеціальних умов зберігання.

В останні роки контейнерні перевезення вантажів охопили практично всі категорії виробів - у спеціальних герметичних бункерах перевозяться сипучі будівельні матеріали, нафтопродукти, сільськогосподарські добрива та інші види сировинних ресурсів. Перевезення небезпечних вантажів морським транспортом здійснюється за умови обов'язкового супроводу, організованого відповідно до діючих міжнародних норм (статус перевезення - контейнерні перевезення вантажів спеціального призначення).

Наша компанія надає транспортно-експедиторські послуги з перевалки товарів (експорт-імпорт) у портах «Миколаїв», «Південний», «Іллічівськ», «Одеса», з фрахтування суден; надає допомогу в оренді спецтехніки; здійснює LCL (LessContainer'sLoad) з Туреччини та Китаю.

Чіткість виконання всіх зобов'язань, прозорість розрахунків, здійснюваних через термінали, контейнерні лінії або іншими офіційними способами, підтверджує чесність і відкритість нашої компанії по відношенню до замовників. Наш бізнес добре розвинений і налагоджений, що дає можливість оперативно виконувати замовлення (у тому числі і найскладніші) за справедливою вартістю і з максимальною ефективністю для кожного клієнта.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com