Попит на вантажоперевезення

Більшість видів бізнесу тісно пов'язана із закупівлею та постачанням матеріальних цінностей, що і визначає величезну роль вантажоперевезень у комерційній діяльності. Сьогодні кожне підприємство, виходячи з пропонованих умов організації доставки товарів, може вибрати для цих цілей відповідну транспортну компанію. Найбільш успішними перевізниками є фірми, що забезпечують якісне адміністрування транспортування вантажів на всіх етапах, високий рівень безпеки, а також чітке дотримання гарантійних зобов'язань.

Показник логістичної ефективності в Україні поки ще недостатньо високий, але з кожним роком рівень обслуговування населення та організацій все більше наближається до міжнародних стандартів. Транспортна логістика в першу чергу визначає конкурентоспроможність фірми, яка надає послуги з відправлення матеріальних цінностей. Доставити товар найкоротшим маршрутом і з мінімальними витратами - основне завдання вантажоперевізника. Фахівці, які розробляють схеми перевезення, залучають різні види транспорту і використовують їх комбінації, щоб максимально зменшити витрати замовника.

Попит на вантажоперевезення в Україні, як і у всіх європейських країнах, багато в чому залежить від економічної ситуації, темпів розвитку бізнесу та цінової політики. Так, наприклад, в 2012 році обсяг залізничних перевезень скоротився на 2% у зв'язку із зростанням тарифів, і, навпаки, зросла популярність автомобільного транспорту, як міжнародного, так і транспорту, що забезпечує потреби внутрішнього ринку. Морські перевезення незамінні при відправці товарів на далекі відстані. Авіаційні маршрути є найдорожчими, але їм немає альтернативи при доставці продукції, що швидко псується. Усі види транспорту активно задіяні в перевезеннях вантажів різного призначення, і їх ефективне використання дає можливість перевізникам зміцнювати позиції на ринку послуг. Щоб домогтися високих показників і завоювати довіру клієнтів, транспортній компанії слід пропрацювати не один рік, але зате у надійних фірм завжди є замовлення на перевезення, навіть коли відзначається тимчасове падіння попиту на ці послуги.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com