Вартість авіаперевезення вантажів

Незважаючи на досить високу вартість авіаперевезення вантажів, повітряний вид транспорту активно використовується при доставці товарів в межах країни і за кордон. Це визначається тим фактом, що деякі категорії матеріальних цінностей можуть бути відправлені до пункту призначення тільки авіалайнером. До таких вантажів належать продукти харчування, що швидко псуються, сировина для виробництва фармацевтичних препаратів, точна медична апаратура, музейні експонати.

Авіатранспорт задіюється також при виконанні термінових комерційних замовлень або реалізації договірних зобов'язань, за якими закінчується термін поставки. На сьогоднішній день вартість авіаперевезення значно вище ціни доставки вантажу в Європу іншими видами транспорту. Тим не менш, у багатьох випадках вибір авіації є доцільним, і при цьому собівартість перевезення часто не перевищує допустимих для підприємства показників. Повітряний шлях дозволяє доставляти в договірні терміни вантажі в тих випадках, коли автотранспорт не може бути використаний (в умовах обледенілих, занесених снігом або розмитих повінню доріг).

Авіаперевезення - найзручніший і оперативний спосіб відправки матеріальних цінностей за кордон. По-перше, процедура митного оформлення документів та вантажні операції при такому вигляді транспортування детально відпрацьовані і проходять без найменших затримок. По-друге, ризик пропажі і псування майна зведений до мінімуму через відсутність простоїв і перевантажень в дорозі. По-третє, всі вантажі, що перевозяться авіалайнерами, в обов'язковому порядку страхуються надійними компаніями.

Цей перелік істотних переваг часто визначає вибір авіатранспорту, коли мова йде про поставки товарів в інші країни.

Логісти компанії «М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» (mum-net.com.ua) ретельно прораховують вартість усіх можливих шляхів прямування товару, складають схеми маршрутів і зупиняються на оптимальному варіанті доставки вантажів у пункт призначення. Індивідуальний підхід щодо вибору транспорту і маршруту застосовується до всіх клієнтів, оскільки у відправників існують різні вимоги до швидкості виконання замовлення і його вартості.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com