Митне оформлення експорту


Митне оформлення експорту, фото 1

Зовнішньоекономічна діяльність цілого ряду підприємств пов'язана з необхідністю переміщення вантажів через кордони держав. Щорічно з України за кордон надходить тисячі тонн товарів на суму понад 70 мільярдів доларів. Діяльність з переміщення продукції за митний кордон держави називається експортом.

Для вивезення товарів за межі країни, до компетентних органів необхідно надати пакет документів, які підтверджують ті чи інші умови експорту, свідчить про сплату податкових зборів і мит, передбачених для вивозяться за кордон товарів, а також підтверджують якість товару. Ця процедура називається митним оформленням експорту.

У першу чергу, необхідно мати реєстрацію в митних органах - акредитацію, без якої неможливо офіційне здійснення зовнішньоекономічних операцій. Картка акредитації підприємства в органах митниці також надається з пакетом дозвільних документів.

Митне оформлення експорту включають накладну, а також документи, пов'язані із засобом перевезення - технічний паспорт засобу, на якому здійснюється перевезення, паспорт водія.

Для митного оформлення експорту товарів вам потрібно надати безпосередньо пов'язані з митним обслуговуванням документи - договір про надання послуг з декларування з брокерською компанією і платіжне доручення за термінал. Іноді сюди входять послуги карантину рослин і санепідемслужби.

Також необхідно підтвердження вартості товару - товарна і податкова накладні, внутрішні договори, калькуляція вартості товару.

Пакет логістичних документів включає:

Документи від перевізника включають:

Конкретний список документів залежить від категорії переміщуваного вантажу.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com