Митне оформлення імпорту


Митне оформлення імпорту, фото 1

Щорічно в нашу країну надходять значні обсяги товарів масового споживання, а також промислової продукції і сировини. Ввезення товару через митний кордон країни для подальшого вільного обігу на її території називають імпортом.

Коли юридична особа або індивідуальний підприємець ввозить на територію України будь-які вантажів, необхідно в обов'язковому порядку здійснити митне оформлення імпорту товарів. Дана процедура передбачає підготовку декларації на товари, пакета інших дозвільних документів, а також проведення ряду митних процедур.

Надані документи, необхідні для оформлення імпорту, можна розділити на кілька умовних груп: перша повинна підтвердити підстави та умови ввезення товарів на митну територію країни; друга містить інформацію про сплату податків і зборів, що діють в даній країні щодо тих чи інших груп товарів, згідно з національним законодавством. Приблизну вартість імпортних мит можна обчислити за кодом товару, крім того, сплачується ПДВ, а також акцизи з підакцизних товарів. Також митникам необхідно надати дозвільні документи від перевізника вантажу.

Також для здійснення експортно-імпортних операцій необхідно зареєструватися в митних органах - ця реєстрація називається акредитацією. При цьому зареєстроване підприємство отримує картку акредитації, яка також надається разом з іншими документами при митному оформленні імпорту та експорту товарів.


Митне оформлення імпорту, фото 2

Документи на вантаж, які необхідно надати:

Документи, які необхідно надати перевізнику:

Конкретний список документів залежить від категорії переміщуваного вантажу.

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com