Митне оформлення в Дніпропетровську


Митне оформлення в Дніпропетровську, фото 1

Дніпропетровська область є великим металургійним, машинобудівним та сільськогосподарським регіоном України. У товарній структурі експорту області превалює продукція гірничо-металургійної та добувної промисловості, помітна частка машинобудування, хімічних і харчових виробництв. Основний обсяг імпорту припадає на різні види палива, машини та обладнання, товари широкого вжитку.

Виступаючи як великого промислового центру, орієнтованого на активну торгівлю із зовнішнім світом, Дніпропетровськ стимулює великі експортно-імпортні потоки, в обслуговуванні яких зайняті сотні митних брокерів.

Велика кількість пропозицій ускладнює вибір партнера для митного оформлення вантажів у Дніпропетровську. Практика показує, що краще віддати перевагу компанії зі світовим ім'ям, успішно працює у сфері митного оформлення і доставки вантажів до самих різних регіонах світу.

«Militzer & Muench Ukraine GmbH» працює в Україні з 1992 року. Головна компанія - «M & M Militzer & Munch» - заснована ще в 1880 році і з тих пір пройшла шлях від невеликої німецької контори до транснаціональної корпорації, що працює в різних частинах світу.

Наші менеджери не тільки надають весь спектр послуг з митного оформлення і супроводу зовнішньоекономічних контрактів в Україні, а й володіють актуальною інформацією про зміни в правилах перевезень вантажів у країнах транзиту, а також даними про завантаження митних пунктів, що дозволяє розробляти оптимальні маршрути, заощаджуючи час і гроші клієнтів.

Наші європейські філії задіють близько 160 000 кв. метрів логістичних площ і використовують сотні вантажівок і трейлерів, переміщаючи товари клієнтів.

M & M Україна є дійсним членом Асоціації міжнародних перевізників України та Асоціації міжнародних експедиторів; має індивідуальне членство в FIATA, IATA. M & M Україна займає лідируючі позиції у сфері надання транспортно-логістичних послуг в Україні. Працюйте з тими, хто знає свою справу!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com