Митне оформлення в Харкові


Митне оформлення в Харкові, фото 1

Харків - одне з найбільших промислових центрів України. У експортно-імпортному обороті області близько третини становить високотехнологічна продукція - верстати, машини, електротехнічне обладнання, транспортні засоби. Також область продає за кордон сільськогосподарську продукцію, закуповуючи за кордоном метали, пластмаси, добрива та інші товари, у тому числі широкого споживання.

При цьому область межує з Російською Федерацією, яка є одним з головних зовнішньоторговельних партнерів області. Крім того, регіон веде активну торгівлю з країнами ЄС та Азії, що зумовлює високу затребуваність такої комплексної послуги, як митне оформлення в Харкові.

На цьому ринку представлено безліч дрібних і середніх гравців, націлених на документальне оформлення експортно-імпортних операцій. Однак, якщо вам необхідний перевірений партнер, здатний виконати весь спектр операцій з зовнішньоекономічної діяльності, а також забезпечити повноцінний сервіс з доставки товару в будь-яку точку світу, то варто звернутися в компанію, яка зарекомендувала себе не тільки на українському, а й на світовому ринку.

Компанія «M & M Militzer & Munch» була заснована в Німеччині ще в 1880 році. З 1992 року транснаціональна логістична компанія веде свою діяльність і в Україні під маркою «Militzer & Muench Ukraine GmbH». Сьогодні наші філії працюють у великих містах країни. Ми здійснюємо розмитнення і доставку товарів по суші, повітрю і воді.

M & M Україна є дійсним членом Асоціації міжнародних перевізників України та Асоціації міжнародних експедиторів; має індивідуальне членство в FIATA, IATA.

M & M Україна займає лідируючі позиції у сфері надання транспортно-логістичних послуг в Україні. Працюйте з тими, хто знає свою справу!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com