Митне оформлення вантажів у Києві


Митне оформлення вантажів у Києві, фото 1

Столиця України є найбільшим економічним і транспортним вузлом нашої країни. Це провідна область країни за вкладом у внутрішній валовий продукт України, що пропускає через себе великий потік експортно-імпортних вантажів.

У регіоні працює величезна кількість малих і середніх брокерських фірм, що надають свої послуги з митного оформлення в Києві.

Якщо на регіональному ринку конкурують сотні фірм, то в масштабах країни рахунок йде на тисячі. Як вибрати собі надійного партнера у сфері митного оформлення вантажів у Києві та інших регіонах? Логічний крок в цьому випадку - взаємодія з крупною компанією, що має значний досвід роботи і здатною повністю вирішити завдання з переміщенням вантажу не тільки через різні митниці, а й у форматі «від дверей до дверей».

«Militzer & Muench Ukraine GmbH» - компанія світовим ім'ям, яка не тільки вирішує питання розмитнення в Києві та інших містах України, але і здатна забезпечити проводку будь-якого обсягу ваших вантажів на інший кінець світу, проконтролировав проходження митних кордонів і доставку товарів до адресата.

Заснована в 1880 році в Німеччині, компанія «M & M Militzer & Munch» з 1992 року почала працювати в Україні під брендом «Militzer & Muench Ukraine GmbH». У тому ж році в київському аеропорту «Бориспіль» відкрився відділ авіаперевезень. З 2006 року компанія почала працювати в якості самостійної філії M & M Україна.

Ми не тільки забезпечуємо повний спектр митних послуг в м. Київ - філії і дочірні компанії M & M функціонують у всіх великих містах України, а підрозділи міжнародного холдингу перевозять вантажі по всьому світу повітряним транспортом, сухопутним і водним.

Глобальні масштаби і відпрацьована логістика дозволяє забезпечити індивідуальний підхід на якісно новому рівні, надаючи недосяжну для багатьох брокерів широту комплексних послуг. Такий підхід значно економить час і кошти наших клієнтів при реалізації зовнішньоекономічних проектів.

M & M Україна є дійсним членом Асоціації міжнародних перевізників України та Асоціації міжнародних експедиторів; має індивідуальне членство в таких світових організаціях, як FIATA і IATA.

M & M Україна - займає лідируючі позиції у сфері надання транспортно-логістичних послуг в Україні. Працюйте з тими, хто знає свою справу!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com