Митне оформлення в Одесі


Митне оформлення в Одесі, фото 1

Одесу невипадково називають морськими воротами України. Серед цілого ряду азовських і чорноморських портових комплексів, саме Одеса залишається найбільшим за обсягами перевалки різноманітних вантажів, перебуваючи на перетині історично сформованих торгово-транспортних шляхів. 

Державні кордони роблять необхідним митне оформлення вантажів. Одеса має в своєму розпорядженні для цього всієї супутньою інфраструктурою і великим числом митних брокерів, що надають свої послуги. 

Сервіс з митного оформлення вантажів на регіональному ринку представляють сотні дрібних фірм, а в масштабах всієї країни - тисячі. Як вибрати? Логічний крок в цьому випадку - велика компанія з великим досвідом роботи, світовим ім'ям, яка не тільки вирішує питання митного оформлення в Одесі, але і здатна забезпечити перевезення будь-якого обсягу ваших вантажів на інший кінець світу, проконтролировав його доставку «від дверей до дверей». 

Компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» є дочірньою компанією німецького концерну «M & M», яка була створена в 1880 році в німецькому місті Хоф. Сьогодні цей транспортно-логістичний холдинг налічує понад 130 філій і «дочок» в 36 країнах світу. Оборот компанії становить близько півмільярда євро на рік і це найкраще свідчення того, що нам довіряють дуже багато. 

Ми здійснюємо митне оформлення експортних, імпортних і транзитних вантажів в Одесі. 

Наші спеціалісти забезпечують повний супровід зовнішньоекономічних операцій - транзит, експорт, імпорт, реімпорт. 

Ми допоможемо отримати всі необхідні документи в органах сертифікації, санітарно-епідеміологічні, а також інші дозволи для поставки товарів. Нам ви можете довірити оформлення декларацій, повідомлень та іншої документації. 

Фахівці компанії виконують весь цикл дій, пов'язаних з митним оформленням товарів, для проведення експортно-імпортних операцій. Завдяки налагодженим відносинам ми станемо надійним партнером у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Міжнародній логістикою M & M займається десятки років, довівши свою ефективність на практиці. 

M & M Україна є дійсним членом Асоціації міжнародних перевізників України та Асоціації міжнародних експедиторів; має індивідуальне членство в FIATA, IATA. 

M & M Україна - займає лідируючі позиції у сфері надання транспортно-логістичних послуг в Україні. Працюйте з тими, хто знає свою справу!

Выбор Украины 2016
Контактна інформація

04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх
тел.: (+380 44) 490 7725
факс: (+380 44) 490 2155
e-mail:
mumuaki-1@mumnet.com

mumuaki-2@mumnet.com

Запит ставки

М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ
04074 Київ, вул. Лугова, 9, 2 поверх, тел.: (+380 44) 490 7725
e-mail mumuaki-2@mumnet.com